2021 to mój rok!

 2021 to mój rok!

Nowy rok, nowa ja. 

STOP. 

To nie kolejny tekst o czyichś postanowieniach i planach zawojowania Świata. Nie znajdziesz tu więc żadnej motywującej gadki, a ja wcale nie zamierzam się w tym roku zmieniać. To nowy rok i stara ja. Choć moje podejście do wielu spraw jest zgoła odmienne. Powiem Ci jednak dlaczego 2021 to będzie mój rok.

W TYM ROKU STAWIAM NA SIEBIE

W 2021 stawiam na rozwój osobisty. Stworzyłam listę kursów oraz książek i ebooków, dzięki którym zamierzam poszerzyć wiedzę w interesujących mnie zagadnieniach. Przyznam szczerze, że znudziło mnie bycie tylko i wyłącznie "panią od tekstów". Sam copywriting już mi nie wystarcza. Głowa aż kipi od pomysłów i z chęcią zrealizuję kilka projektów, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego tylko dlatego, że wiecznie powtarzałam sobie, że to jeszcze nie jest odpowiedni czas, ale jak nie teraz to kiedy? 

NA PIERWSZYM MIEJSCU 

Po zeszłorocznych przygodach ze zdrowiem jedno wiem na pewno - w tym roku potrzeby moje i mojej najbliżej rodziny są najważniejsze. 2021 to czas, w którym na pierwszym miejscu stawiam zdrowie i dobre samopoczucie. Nie zamierzam inwestować cennego czasu w wyimaginowane problemy innych osób. Totalnie nie interesują mnie żadne sztucznie rozdmuchiwane afery i aferki. Jeśli, ktoś preferuje taki styl życia to niech kisi się w tym bagienku sam. 

ENERGETYCZNYM WAMPIROM MÓWIĘ NIE

Pandemia zmieniła nasze życie, ale jest tego jeden plus. Niezwykle łatwo było wyeliminować do reszty toksyczne relacje. Odkąd pamiętam omijałam szerokim łukiem ludzi, którzy żerują na innych. Jednak życie to nie bajka i niestety nie zawsze możemy sobie pozwolić na odcięcie się od energetycznych wampirów, które z miłą chęcią żywią się naszym pozytywnym nastawieniem i wykorzystują każdą okazję, aby popsuć nam ten dobry humor. Zdarza się tak, że dla czyjegoś dobra musimy takich ludzi tolerować. Ja jednak mówię ostateczne NIE. Od teraz zero tolerancji dla tych wszystkich małych ludzi, którzy próbują przerzucić winę za swoje niepowodzenia na innych. Tych, którzy cieszą się wtedy, gdy coś Ci nie wyjdzie. Ten rok to ostateczne odcięcie się od całego tego towarzystwa, które pozostało jeszcze na placu boju. W 2021 roku mówię NIE toksycznym relacjom i wiecznemu narzekaniu. Jeśli chcesz coś zmienić to przestań gadać i zacznij działać.

Jak widzisz 2021 to będzie mój rok, bo w końcu w pełni pozwoliłam dojść do głosu własnemu ja.